Dzień chłopaka w VII A

Opublikowano: środa, 02, październik 2019

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Dziewczęta z klasy VII A stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków. Chłopcy zmierzyli się z quizem wykonanym na platformie Kahoot, dzięki której można tworzyć i przeprowadzać interaktywne quizy. Mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat swoich koleżanek. Pytania były różne. Okazało się, że najwięcej o swoich koleżankach wiedział Przemek, Kuba i Piotrek.

We wtorek z okazji Dnia Chłopaka klasa VII A zorganizowała również dyskotekę dla klas IV-VIII oraz naszych absolwentów.  Zabawa jak to zwykle bywa była udana. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i porywała do tańca nawet najbardziej opornych. Uczniowie bawili się świetnie do samego końca, a szczególnie chłopcy, ponieważ zabawa była właśnie z okazji ich święta.
Dziękujemy rodzicom klasy VII A, bez których nie byłoby bufetu. Serdecznie dziękujemy również wychowawcom za opiekę sprawowaną podczas dyskoteki.

Wszystkim chłopcom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Klasa VII A z wychowawcą

Odsłony: 406