Tradycyjne urodziny klas drugich w języku angielskim!

Opublikowano: czwartek, 30, styczeń 2020

     Już kolejny raz, więc jest to już klasową tradycją, odbyły się urodziny klasowe - klas 2a i 2b. Jest to niezwykła okazja, nie tylko dlatego, że w tym dniu wszyscy uczniowie czują się jak solenizanci, ale także dlatego, że urodziny są związane z językiem angielskim - którego uczniowie się na co dzień uczą.


Dnia 10 stycznia, uczniowie chętnie i wspaniale przystroili pracownię językową. Nie zabrakło balonów, serpentyn, konfetti, czy smakołyków i słodyczy.
Dzieci przez cały miesiąc przygotowywały się szykując zaproszenia, prezenty i kartki urodzinowe dla swoich kolegów z klasy. Podczas urodzin dzieci zaśpiewały wzajemnie Happy birthday, obdarowały koleżanki i kolegów kupionymi lub własnoręcznie wykonanymi prezentami oraz zdmuchnęły świeczki na symboliczny torcie. Na koniec nie zabrakło gry urodzinowej Tailess Donkey. Wszystko po to, by przybliżyć dzieciom kulturę krajów anglojęzycznych i ich zwyczaje urodzinowe.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie uczniów. Mamy nadzieję, że wszystkim urodziny sprawiły dużo przyjemności.
Wraz z klasą 2a i 2b wszystkim życzymy sto lat!


M. Stańczyk wraz z uczniami

 

Odsłony: 182