MAMY FINALISTÓW KURATORYJNEGO PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z J. ANGIELSKIEGO

Opublikowano: środa, 22, kwiecień 2020

Każdego roku, uczniowie szkół podstawowych i średnich, którzy wiedzą z danego przedmiotu, wyróżniają sie spośród swoich rówieśników, mają szansę sprawdzić swoje umiejętności w przedmiotowym konkursie organizowanym przez Kuratorium Oświaty. Podzielony na trzy poziomy: szkolny, rejonowy i wojewódzki, konkurs ten przygotowany jest w formie tekstu leksykalno-gramatycznego , a jego regulamin ściśle określa ile punktów należy uzyskać, żeby dostać sie do kolejnego etapu.( 80%, żeby dostać sie do etapu rejonowego i 85%,żeby dostać sie do etapu wojewódzkiego)


Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że  uczniowie  klasy VIIIb - Katarzyna Zientalska i Mikołaj Bartczak dostali się do najwyższego - wojewódzkiego etapu i uzyskując odpowiednio 75% i 79% zostali finalistami w/w konkursu. Zgodnie z rozporządzeniem MEN, wspomniani uczniowie otrzymują dodatkowe punkty rekrutacyjne do szkoły średniej.


Kasiu, Mikołaju - w imieniu Rady Pedagogicznej i społeczności szkolnej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w tej jak i innych dziedzinach!


Ewa Dominczyk

 

Zaświadczenia:

Mikołaj Bartczak

Katarzyna Zientalska

 

 

Odsłony: 727