Wykorzystanie sprzętu z Laboratoriów Przyszłości - wrzesień 2022r.

Opublikowano: piątek, 30, wrzesień 2022

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnił w naszej szkole zajęcia lekcyjne i pozwolił uczniom rozwijać swoje zainteresowania w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, a także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Czytaj więcej...

Pierwsze projekty wydruku 3D

Opublikowano: wtorek, 14, czerwiec 2022

Koniec roku szkolnego już niebawem, ale my nie zwalniamy tempa. "Pierwsze koty za płoty" - pierwsze wydruki trójwymiarowe wykonane i to z własnych projektów! Uczniowie pracowali na programie do tworzenia w 3D i oto efekty - breloczki do kluczy.

Czytaj więcej...

Wdrażamy technologię druku 3D w szkole

Opublikowano: wtorek, 24, maj 2022

W ramach programu „Laboratoria przyszłości” w maju odbyło się szkolenie nauczycieli i uczniów dotyczące obsługi użytkowania drukarki 3D oraz programów do projektowania i modelowania. Drukowanie 3D staje się coraz bardziej powszechne i z rozmachem wkracza do naszego życia.

Czytaj więcej...

Informacja o wykorzystaniu środków przyznanych w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

Opublikowano: poniedziałek, 07, marzec 2022

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją projektu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Czytaj więcej...

Laboratoria Przyszłości

Opublikowano: środa, 19, styczeń 2022

Nasza szkoła bierze udział w programie „Laboratoria przyszłości”. Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Jego celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Czytaj więcej...

#LaboratoriaPrzyszłości

Opublikowano: środa, 10, listopad 2021

#LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów! Dowiedz się więcej na www.gov.pl/laboratoria

logo lalboratoria