Sukces naszych uczniów w konkursie InstaLogik!
Z wielką dumą informujemy, że trójka uczniów naszej szkoły – Paulina, Tomasz i Kacper – wzięła udział w pierwszym etapie VII edycji ogólnopolskiego konkursu matematyczno - informatycznego InstaLogik 2025/2026.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania, zmierzenie się z niełatwymi zadaniami logicznymi i wykazanie się zaangażowaniem. Tym bardziej miło nam ogłosić, że dwoje z naszych uczniów Paulina i Kacper pomyślnie przeszło przez pierwszy etap i zakwalifikowało się do dalszej rywalizacji!
Czym jest konkurs InstaLogik? InstaLogik to popularny, ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, który w całości odbywa się on-line. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych oraz propagowanie myślenia komputacyjnego. Konkurs jest organizowany przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Honorowy patronat nad VII edycją konkursu objęło Minister Edukacji oraz Ministerstwo Cyfryzacji oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.
W zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad 18 tysięcy uczniów z całej Polski, a dla wielu z nich były to pierwsze kroki w świecie programowania i zadań typu olimpijskiego. Pierwszy etap konkursu zakończył się 28 października. Drugi etap, do którego awansowali nasi reprezentanci, odbędzie się 6 grudnia 2025 r.
Jeszcze raz gratulujemy świetnej postawy, a za naszą dwójkę mocno trzymamy kciuki w kolejnym etapie!
Odsłony: 288






