Kadra

Dyrektor szkoły: Agnieszka Graczyk

Wicedyrektor: Małgorzata Gosińska

 

Pedagog: Izabella Kudelska

 

Nauczanie zintegrowane:

  • Halina Bogucka klasa IIIA
  • Małgorzata Żegocka klasa IB
  • Renata Baran klasa IA
  • Agata Dudek klasa IIA
  • Monika Witczak - Baranowska klasa IIB
  • Małgorzata Śnieg- urlop dla poratowania zdrowia,
  • Marzena Czaplińska- urlop macierzyński,

 

Wychowawcy klas

  • Klasa IVA – Katarzyna Kurowska
  • Klasa IVB – Marcin Kuzaniak
  • Klasa IVC – Wiesława Nowak
  • Klasa VA – Małgorzata Rakowska
  • Klasa VB – Jolanta Paszkowska
  • Klasa VC – Olga Dąbkowska
  • Klasa VIA – Sylwia Kuzaniak
  • Klasa VIB – Marta Stańczyk
  • Klasa VIIA – Sylwia Gabryelczyk
  • Klasa VIIB – Ewa Dominczyk
  • Klasa VIIIA – Marek Gapsa
  • Klasa VIIIB – Aleksandra Sroczyńska - Kisser

 

Religia

  • Beata Sylwestrzak
  • Agnieszka Fandrych-Kulesza
  • Adam Drzewiecki

 

Język polski

  • Sylwia Gabryelczyk
  • Aleksandra Sroczyńska - Kisser
  • Małgorzata Antosik
  • Wiesława Nowak

 

Matematyka

  • Agnieszka Graczyk
  • Olga Dąbkowska
  • Andrzej Nawrocki
  • Ewa Gapsa - zwolnienie lekarskie

 

Język angielski

  • Ewa Dominczyk
  • Marta Stańczyk
  • Paweł Soliński
  • Jerzy Dyszy

 

Język niemiecki

  • Agnieszka Ziemniak

 

Przyroda

  • Agnieszka Fandrych-Kulesza
  • Katarzyna Zatorska-Pacel
  • Ewa Gapsa- zwolnienie lekarskie

 

Geografia

  • Małgorzata Gosińska
  • Aneta Grzeszkiewicz

 

Fizyka

  • Małgorzata Gosińska

 

Biologia

  • Katarzyna Zatorska-Pacel

 

Chemia

  • Katarzyna Zatorska-Pacel

 

Plastyka

  • Ewa Jędrachowicz
  • Małgorzata Antosik

 

Muzyka

  • Ewa Jędrachowicz

 

Technika

  • Monika Witczak – Baranowska
  • Małgorzata Antosik

 

Wychowanie fizyczne

  • Marek Gapsa
  • Marcin Kuzaniak
  • Katarzyna Kurowska
  • Paweł Kurowski

 

Informatyka

  • Sylwia Kuzaniak

 

Historia

  • Jolanta Paszkowska
  • Małgorzata Rakowska
  • Wiesława Nowak

 

EDB

  • Małgorzata Antosik

 

WOS

  • Małgorzata Rakowska

 

Zajęcia artystyczne

  • Małgorzata Antosik
  • Artur Pyciarz
  • Zdzisław Pietruszewski

 

Gimnastyka korekcyjna

  • Marek Gapsa
  • Katarzyna Kurowska
  • Marcin Kuzaniak

 

WDŻ

  • Aleksandra Sroczyńska –Kisser
  • Agnieszka Ziemniak

 

Zajęcia rewalidacyjne

  • Wiesława Nowak

 

Doradztwo zawodowe

  • Izabella Kudelska

 

Świetlica

  • Jolanta Paszkowska
  • Aleksandra Kłujszo

 

 

Administracja i obsługa

 Sekretariat

  • EmiliaKrakowska (zastępstwo: Katarzyna Graczyk)
  • Emilia Skowrońska - Banasiak

 

Konserwatorzy:

  • Stanisław Filipiak
  • Marcin Seweryński
  • Sławomir Przybylski

 

Pracownicy obsługi:

  • Stanisława Chojnacka
  • Nina Fligiel
  • Karolina Wyderko
  • Dorota Lipińska
  • Izabela Sierocka
  • Bożena Strószczyk

 

Animator sportowy:

  • Artur Król, tel. 534 960 197
Odsłony: 9536