Kadra

Dyrektor szkoły: Agnieszka Graczyk

Wicedyrektor: Małgorzata Gosińska

Pedagog: Izabella Kudelska

Nauczanie zintegrowane:

  • Halina Bogucka klasa IA
  • Małgorzata Śnieg - IB,
  • Renata Baran klasa IIA
  • Małgorzata Żegocka klasa IIB
  • Agata Dudek klasa IIIA
  • Monika Witczak - Baranowska klasa IIIB
  • Marzena Czaplińska - nieobecna,

Wychowawcy klas

  • Klasa IVA – Małgorzata Rakowska
  • Klasa VA – Katarzyna Kurowska
  • Klasa VB – Marcin Kuzaniak
  • Klasa VC – Wiesława Nowak
  • Klasa VIA – Ewa Gapsa
  • Klasa VIB – Jolanta Paszkowska
  • Klasa VIC – Katarzyna Zatorska-Pacel
  • Klasa VIIA – Sylwia Kuzaniak
  • Klasa VIIB – Marta Stańczyk
  • Klasa VIIIA – Sylwia Gabryelczyk
  • Klasa VIIIB – Ewa Dominczyk

Religia

  • Beata Sylwestrzak
  • Adam Drzewiecki
  • Agnieszka Fandrych-Kulesza - nieobecna

Język polski

  • Sylwia Gabryelczyk
  • Aleksandra Sroczyńska - Kisser
  • Małgorzata Antosik
  • Wiesława Nowak

Matematyka

  • Agnieszka Graczyk
  • Ewa Gapsa
  • Andrzej Nawrocki

Język angielski

  • Ewa Dominczyk
  • Marta Stańczyk
  • Paweł Soliński

Język niemiecki

  • Agnieszka Ziemniak

Przyroda

  • Ewa Gapsa
  • Agnieszka Fandrych-Kulesza - nieobecna

Geografia

  • Małgorzata Gosińska
  • Ewa Gapsa

Fizyka

  • Małgorzata Gosińska

Biologia

  • Katarzyna Zatorska-Pacel

Chemia

  • Katarzyna Zatorska-Pacel

Plastyka

  • Ewa Jędrachowicz
  • Małgorzata Antosik

Muzyka

  • Ewa Jędrachowicz

Technika

  • Monika Witczak – Baranowska
  • Małgorzata Antosik

Wychowanie fizyczne

  • Marek Gapsa
  • Marcin Kuzaniak
  • Katarzyna Kurowska
  • Paweł Kurowski

Informatyka

  • Sylwia Kuzaniak

Historia

  • Jolanta Paszkowska
  • Małgorzata Rakowska
  • Wiesława Nowak

EDB

  • Małgorzata Antosik

WOS

  • Małgorzata Rakowska

  

WDŻ

  • Aleksandra Sroczyńska –Kisser
  • Agnieszka Ziemniak

Zajęcia rewalidacyjne

  • Wiesława Nowak

Doradztwo zawodowe

  • Izabella Kudelska

Świetlica

  • Jolanta Paszkowska
  • Aleksandra Kłujszo

Administracja i obsługa

 Sekretariat

  • Emilia Skowrońska - Banasiak
  • Emilia Krakowska (zastępstwo: Patrycja Zasada)

Konserwatorzy:

  • Stanisław Filipiak
  • Marcin Seweryński
  • Sławomir Przybylski

Pracownicy obsługi:

  • Stanisława Chojnacka
  • Nina Figiel
  • Karolina Wyderko
  • Dorota Lipińska
  • Izabela Sierocka
  • Bożena Strószczyk

Animator sportowy:

  • Artur Król, tel. 534 960 197

Inspektor ochrony danych osobowych: Daria Nolbrzak, tel. 42 718 60 94, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odsłony: 11948