„Szkoła nocą ciekawsza”

Opublikowano: środa, 04, marzec 2020

Z 28 na 29 lutego 2020 odbyło się w naszej szkole nocowanie klasy V b. Była to ogromna niespodzianka, którą przygotował dla nas nasz wychowawca – pan Marcin Kuzaniak. Do piątku trzymał to przed nami w tajemnicy i dopiero wtedy, na ostatniej lekcji, nam ją wyjawił.


Podczas nocowania jedliśmy wcześniej zamówioną pizzę oraz doskonale się bawiliśmy – w chowanego (po ciemku, z latarkami), w „zbijaka”, „berka”, „ciuciubabkę”. Można było grać w tenisa stołowego lub piłkę ręczną. Korzystaliśmy też pod okiem wychowawcy z sali informatycznej.
Najwięcej emocji wzbudziło jednak „obozowisko”. Niektórzy uczniowie czuli się na hali jak na prawdziwym biwaku. A to z powodu rozłożonych namiotów, karimat i śpiworów. Zebraliśmy się  też wokół lampki  „dynamo”, świecącej na czerwono, i udawaliśmy wspólne ognisko. Zasnąć było ciężko, bo emocje każdego rozpierały. Nad ranem okazało się, że wyglądamy jak „zombie”. Około 8.00 opuściliśmy mury szkoły objuczeni ekwipunkiem i bardzo rozczarowani…. że to już koniec naszej wspaniałej przygody ! Ale jesteśmy wdzięczni Panu Marcinowi za wyjście z inicjatywą i za poświęconą nam całą noc bez zmrużenia oka.

 

Bartek Gabryelczyk, przewodniczący samorządu klasowego

 

Odsłony: 659